Enti – Hodowla Ragdoll

Lina - kotka po zakończeniu kariery hodowlanej

Kotka o imieniu Lina zaraz kończy karierę hodowlaną.

Ma obecnie 4 lata, jest przebadana bardzo wnikliwie na różne choroby. Posiada badania genetyczne na HCM i PKD, wyniki negatywne. FIV, FELV negatywne.
Wyniki badań są dostępne poniżej jak i zostaną przekazane wraz z rodowodem, paszportem i książeczką zdrowia nowemu właścicielowi.

Lina na przestrzeni lat Urodziła wiele kociąt, które również są zdrowe i piękne 🙂 cześć z nich kontynuuje rozwój tej cudnej rasy w hodowlach w Polsce i za granicą. Z pewnością mogłaby dalej kontynuować swoją karierę, ale chciałabym, żeby już odpoczęła. Jest niesamowitą kotką z charakteru, zasługuje na odpoczynek i cieszenie się życiem bez pieluch;)

Dlatego też myślę, że świetnie odnajdzie się w domu bez innych zwierząt, będzie wtedy bardzo wdzięczną i oddaną kompanką. Na pewno byłaby idealnym towarzyszem dla
Osoby samotnej albo rodziny z dzieckiem – jest bardzo łagodna, delikatna, współpracująca (np. przy zabiegach pielęgnacyjnych czy      u weterynarza).

Kotka ma typowo ragdollowy charakter – lubi spędzać czas w otoczeniu człowieka, chodzi za nim z jednego pomieszczenia w drugie,     z cierpliwością znosi uczące się jeszcze kontaktu ze zwierzęciem dzieci które czasem wykazują się niedelikatnością – w ogóle nie jest agresywna. Bardzo lubi być głaskana i czesana, głośno mruczy wtedy. No jest to mały puchaty cud:)

Do nowego domu trafi już po zabiegu sterylizacji. Zabierze ze sobą komplet dokumentów i wyprawkę.

Będzie gotowa do zmiany domu przed Świętami (prawdopodobnie weekend przed)

Wiecej zdjęć na Fanpage: Enti PL Ragdoll Cattery

Data urodzenia: 09.05.2017

Rodzice:
Ojciec: S*Gunbertus Eros LovesU
Matka: Roche von Werbellinsee

Badania:
HCM N/N (-)                 PKD N/N (-)                  gr. krwi A
fiv (-) felv (-)

Zainteresowane osoby zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną na nr tel. 511826562   🙂

Galeria - Lina von Werbellinsee

Rodzice:
Roché von Werbellinsee
Gunbertus Eros LovesU
SOCIALICON
SOCIALICON
Facebook